Moja przyjaciółja z oW mnie namawiała żebym coś na blogu napisała i się zdecydowałam żebym napisała o czacie na oW.
Więc jak chcesz pisać na czacie, musisz mieć ustawiony rok 1996, nie niżej, inaczej twoje wiadomości będą przekręcane.
Jeśli wziełeś rok 1997 lub niżej, zawsze możesz pisać po angielsku, chyba że nie umiesz to nie masz wyboru, nie będziesz mógł w ogóle rozmawiać ^^
Jeśli ktoś cię zapyta ile masz lat, to ty np. odpowiesz 12, to u tej osoby nie będzię pisać normalne 12, tylko ta minka:

PS. Roku się potem nie da zmienić.
Pa ;*

2 komentarze:
Dobra dziewczynka xDDD czekam na następną notkę :P
Haha xDD
Prześlij komentarz