poniedziałek, 11 stycznia 2010
wtorek, 5 stycznia 2010
czwartek, 31 grudnia 2009
10 gems- Musisz mieć toolbar
W poniedziałek wieczorem były małe zmiany.
I w poniedziałek też jest gem code. Wieczorem kiedy Anitt się zalogowała,
powiedziała że jej kod nie działa. Byłam bardzo zdziwiona że tak szybko się skończył,
pomyślałam że to przez te mniany coś się im pomieszało.
Powiedziałam żeby spróbowała na następny dzień.
Nie działał.
W środe czy w czwartek mój kolega Aleks się zalogował.
Chciał wpisać gem code, mu też nie działał, po próbowaniach napisał mi że trzeba mieć toolbar- czyli taki pasek z kodem itp.
Wkurzyłam się na oW.
Ale pasek sciągnełam.
I w poniedziałek też jest gem code. Wieczorem kiedy Anitt się zalogowała,
powiedziała że jej kod nie działa. Byłam bardzo zdziwiona że tak szybko się skończył,
pomyślałam że to przez te mniany coś się im pomieszało.
Powiedziałam żeby spróbowała na następny dzień.
Nie działał.
W środe czy w czwartek mój kolega Aleks się zalogował.
Chciał wpisać gem code, mu też nie działał, po próbowaniach napisał mi że trzeba mieć toolbar- czyli taki pasek z kodem itp.
Wkurzyłam się na oW.
Ale pasek sciągnełam.
środa, 30 grudnia 2009
Facebook i darmowe 10 gems
Hejj to znowu ja :P Teraz napisze o tym jak zdobyć 10 gems i naszyjnik za pomocą facebook.
1. Zrób konto na facebook.com ( jeśli masz to nie robisz, tylko sie logujesz).
2. Na ourworld klikasz w Free gems a następnie Play on Facebook.
3. Logujesz się w pojawionym miniaturowym ow. Jeśli pokazuje się komunikat o kliknij Zezwól.
I tyle ;) łatwe? Pytania zamieszczajcie w komentach.Pa!
-Pisała Ta Anka
1. Zrób konto na facebook.com ( jeśli masz to nie robisz, tylko sie logujesz).
2. Na ourworld klikasz w Free gems a następnie Play on Facebook.

3. Logujesz się w pojawionym miniaturowym ow. Jeśli pokazuje się komunikat o kliknij Zezwól.
I tyle ;) łatwe? Pytania zamieszczajcie w komentach.Pa!
-Pisała Ta Anka
Hejj :D Porady- Pokaz mody
To ja Ta Anka ;) Razem z dedde97 podzieliłyśmy się blogami :D Porady a czasem instrukcje - to moje sprawki :D Adres mego bloga : http://historiespotykane.blogspot.com/ Są tam Historie paczki PL.
Jak zrobić dobry pokaz mody?Oto 10 rad :
1. Żeby pokaz się odbył , potrzebny jest odpowiedni dom z dużą ilością miejsc i oczywiście : wybieg. Ja w swoim domu zrobiłam wybieg z dywanów. Wokół siedzenia i oczywiście : w kącie kącik dla modelek :D
2. Musi być sporo osób : część to modelki a część to widzowie.
3. Jeden komentator: Mówi co jest HOT lub NOT HOT w tym stroju. Ogłasza jaki styl ma być i kiedy jest przerwa.
4. Widzowie mają klaskać i komentować np. Brawoo! Musze to mieć! xDD
5. Radze mieć coś na przekąskę dla gości w czasie przerw. Ciacho- tanie za 5 gems można se kupić w prezencie. Kubki- jeden 5 gems ,duża gama kolorów.
6. Komentator ma zachęcać ludzi do zakupu ubrania.
7. Modelki powinny ładnie przedstawiać dany zestaw.
8. Wszyscy muszą się dobrze bawić.
9. Zdjęcia- pamiątki najlepsze jakie mogą być. Dodaj zabawne opisy: niech wszyscy widzą że umiesz się świetnie bawić!
10. Ostatni punkt. Staraj się by nikt się nie nudził. Żarty , wygłupy- zapewnią dobrą zabawę i dużo przyjaciół :D.Najlepiej się bawi w grupie dobrych przyjaciół.





-Pisała Ta Anka
Jak zrobić dobry pokaz mody?Oto 10 rad :
1. Żeby pokaz się odbył , potrzebny jest odpowiedni dom z dużą ilością miejsc i oczywiście : wybieg. Ja w swoim domu zrobiłam wybieg z dywanów. Wokół siedzenia i oczywiście : w kącie kącik dla modelek :D
2. Musi być sporo osób : część to modelki a część to widzowie.
3. Jeden komentator: Mówi co jest HOT lub NOT HOT w tym stroju. Ogłasza jaki styl ma być i kiedy jest przerwa.
4. Widzowie mają klaskać i komentować np. Brawoo! Musze to mieć! xDD
5. Radze mieć coś na przekąskę dla gości w czasie przerw. Ciacho- tanie za 5 gems można se kupić w prezencie. Kubki- jeden 5 gems ,duża gama kolorów.
6. Komentator ma zachęcać ludzi do zakupu ubrania.
7. Modelki powinny ładnie przedstawiać dany zestaw.
8. Wszyscy muszą się dobrze bawić.
9. Zdjęcia- pamiątki najlepsze jakie mogą być. Dodaj zabawne opisy: niech wszyscy widzą że umiesz się świetnie bawić!
10. Ostatni punkt. Staraj się by nikt się nie nudził. Żarty , wygłupy- zapewnią dobrą zabawę i dużo przyjaciół :D.Najlepiej się bawi w grupie dobrych przyjaciół.





-Pisała Ta Anka
wtorek, 29 grudnia 2009
Chat na ourworld
No hejka ;d
Moja przyjaciółja z oW mnie namawiała żebym coś na blogu napisała i się zdecydowałam żebym napisała o czacie na oW.
Więc jak chcesz pisać na czacie, musisz mieć ustawiony rok 1996, nie niżej, inaczej twoje wiadomości będą przekręcane.
Jeśli wziełeś rok 1997 lub niżej, zawsze możesz pisać po angielsku, chyba że nie umiesz to nie masz wyboru, nie będziesz mógł w ogóle rozmawiać ^^
Jeśli ktoś cię zapyta ile masz lat, to ty np. odpowiesz 12, to u tej osoby nie będzię pisać normalne 12, tylko ta minka:

PS. Roku się potem nie da zmienić.
Pa ;*
Moja przyjaciółja z oW mnie namawiała żebym coś na blogu napisała i się zdecydowałam żebym napisała o czacie na oW.
Więc jak chcesz pisać na czacie, musisz mieć ustawiony rok 1996, nie niżej, inaczej twoje wiadomości będą przekręcane.
Jeśli wziełeś rok 1997 lub niżej, zawsze możesz pisać po angielsku, chyba że nie umiesz to nie masz wyboru, nie będziesz mógł w ogóle rozmawiać ^^
Jeśli ktoś cię zapyta ile masz lat, to ty np. odpowiesz 12, to u tej osoby nie będzię pisać normalne 12, tylko ta minka:

PS. Roku się potem nie da zmienić.
Pa ;*
poniedziałek, 28 grudnia 2009
środa, 23 grudnia 2009
Haju ^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)

