I w poniedziałek też jest gem code. Wieczorem kiedy Anitt się zalogowała,
powiedziała że jej kod nie działa. Byłam bardzo zdziwiona że tak szybko się skończył,
pomyślałam że to przez te mniany coś się im pomieszało.
Powiedziałam żeby spróbowała na następny dzień.
Nie działał.
W środe czy w czwartek mój kolega Aleks się zalogował.
Chciał wpisać gem code, mu też nie działał, po próbowaniach napisał mi że trzeba mieć toolbar- czyli taki pasek z kodem itp.
Wkurzyłam się na oW.
Ale pasek sciągnełam.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz