środa, 30 grudnia 2009

Hejj :D Porady- Pokaz mody

To ja Ta Anka ;) Razem z dedde97 podzieliłyśmy się blogami :D Porady a czasem instrukcje - to moje sprawki :D Adres mego bloga : http://historiespotykane.blogspot.com/ Są tam Historie paczki PL.
Jak zrobić dobry pokaz mody?Oto 10 rad :
1. Żeby pokaz się odbył , potrzebny jest odpowiedni dom z dużą ilością miejsc i oczywiście : wybieg. Ja w swoim domu zrobiłam wybieg z dywanów. Wokół siedzenia i oczywiście : w kącie kącik dla modelek :D

2. Musi być sporo osób : część to modelki a część to widzowie.

3. Jeden komentator: Mówi co jest HOT lub NOT HOT w tym stroju. Ogłasza jaki styl ma być i kiedy jest przerwa.

4. Widzowie ma
ją klaskać i komentować np. Brawoo! Musze to mieć! xDD
5. Radze mieć coś na przekąskę dla gości w czasie przerw. Ciacho- tanie za 5 gems można se kupić w
prezencie. Kubki- jeden 5 gems ,duża gama kolorów.
6. Komentator ma zachęcać ludzi do zakupu ubrania.

7. Modelki powinny ładnie przedstawiać dany zestaw.

8. Wszyscy muszą się dobrze bawić.

9. Zdjęcia- pamiątki najlepsze jakie mogą być. Dodaj zabawne opisy: niech wszyscy widzą że umiesz się świetnie bawić!
10. Ostatni punkt. Staraj się by nikt się nie nudził. Żarty , wygłupy- zapewnią dobrą zabawę i dużo przyjaciół :D.Najlepiej się bawi w grupie dobrych przyjaciół.


-Pisała Ta Anka

1 komentarz:

Daria... pisze...

Hah, przydatne porady ^^